Co Vás zajímá?

Best Wholesale Fall Shirts Suppliers in US/UK

Speedmaster je daleko tam, pokud jde o slavné repliky hodinek. A kromě svých slavných mimozemských úlovků je to také skutečná součást světa hodinek, a proto byly Speedy přirozenou možností nošení na zápěstí pro můj švýcarský výlet. Skutečnost, že tato cesta zahrnovala strávení kvalitního času s falešnou Omegou, jen zpečetila dohodu. Máte ale představu o kterém Speedmasteru? Nakonec moje rozhodnutí nebylo příliš složité, protože i když máte z čeho vybírat, chtěl bych tradičnější iteraci a takovou, která by byla kombinací všestrannosti a osobnosti.

Jakmile si ho obléknu, cítím se tak příjemně. Měří v průměru 39,7 mm, takže ve skutečnosti není příliš malý, ale díky širokému černému rámečku se nosí menší, než byste čekali. Kromě toho, díky ručnímu natahovači uvnitř, tenčí než automatické chronografy, které obvykle testuji na silnici. Jsou to příjemné falešné repliky hodinek omega; přítomné, ale rozhodně ne přehnané.

Abyste se s úžasnou replikou lépe seznámili, CK 2998 je založena na první Omege ve vesmíru, 2998, kterou nosí na zápěstí astronaut Wally Schirra na Mercury 7. Tento pohled nabízí ostrý, čitelný a jednoduchý design s ručičkami Alpha, rozložením pandy, červenými detaily a rámečkem pulsometru. V podstatě se jedná o monochromatickou nabídku modré limitované edice CK 2998 z roku 2022.

repliky hodinek

Nejvýraznější částí je však ciferník. Váš klasický Speedy je pěkně černá záležitost, ale tenhle chlapík se svým stříbřitým opálovým obličejem povýšil občas všudypřítomný chronograf na jinou úroveň. Nosil jsem ho celý týden a sklidil slušnou porci chvály za vítěznou kombinaci klasických proporcí a obecného kouzla. Proto, pokud máte rádi klasický Speedy, ale chcete ten, který vyčnívá z řady o něco více než většina ostatních, je to dobrá volba.

Rád bych hodinky sladil s tričkem a kravatami (ne že bych se k tomu ve Švýcarsku moc uchýlil) a mezi obvyklým nošením se s nimi tento chlápek vypořádal se stejnou dovedností. Při každé příležitosti se doplňuje. Jediné, kdy bych uvažoval o tom, že bych to nechal doma, by byl skutečný black tie, nebo situace, kdy by mě někdo srazil. A i tak pochybuji, že by se to ještě udrželo.

Pokud je to možné, rád bych něco změnil. Zvláště tenký proužek na minutové ručce. Pokud jde o světelný materiál, myslím si, že to buď děláte pořádně, nebo vůbec. Nyní chápu, že podstatou těchto replik hodinek jsou všechny funkce a součástí toho je viditelnost po celou dobu, ale mohl bych to přijmout nebo ignorovat.